Nasz Zespół

_versions/krzysztof_hajkowski_large.jpg

Krzysztof Hajkowski

Moimi obszarami pomocy są niskie poczucie wartości, depresja, zaburzenia lękowe, PTSD, trauma, uzależnienia, trudności w relacjach.

Jestem w trakcie bądź ukończyłem następujące szkoły, warsztaty oraz szkolenia:
Somatic Experiencing®, Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach I, Dialog Motywujący, Intensywna Krótkoterminowa Terapia Dynamiczna (pre-core), Brainspotting – Faza 1 i 2, Racjonalna Terapia Zachownia, Internal Family Systems I, Terapia Koherencji, Trener Umiejętności Społecznych, Trener Kontroli Złości, Trener Kompetencji Miękkich, Trener Biznesu, Emotional Freedom Techniques, Techniki Badań Audiologicznych (Katedra i Klinika Foniatrii i Audiologii UM w Poznaniu), EEG Biofeedback I i II stopnia, Mediacje, „Imagination Edition January 2022” u dr Gabora Mate, dr Richarda Schwartza i prof. Davida Nutta, „Jak być dobrym psychoterapeutą?” u prof. Bogdana de Barbaro, „Wstęp do suicydologii” u prof. Adama Czabańskiego, „Warsztat psychoterapeuty: Prowadzenie konsultacji psychologicznych” u dr Marty Kochan-Wójcik, Uzależnienia Behawioralne wraz z wprowadzeniem do wywiadu przywiązaniowego AAI - „Przywiązanie czy uwiązanie” m.in. u dr Anny Wendołowskiej, „Autoterapia Internal Family Systems” u Bartosza Zadurskiego, „Prawo dla psychologów i psychoterapeutów” u Moniki Nowickiej-Jasińskiej.

Prowadzę:
- konsultacje 
- sesje terapeutyczne
- sesje Somatic Experiencing ® 
- sesje Brainspottingu 
- sesje Emotional Freedom Techniques
- sesje EEG Biofeedback
- mediacje
- badania audiologiczne

"Wiele osób jest słyszanych, ale mało z nich naprawdę usłyszanych"

www.krzysztofhajkowski.pl

uploads/obraz_2022-09-14_204450733.jpg

Karolina Zienkiewicz

Moim obszarem pomocy jest przede wszystkim słuch. Pasjonuje mnie percepcja słuchowa, a także to, jak proces ten może się zmieniać i jak można go stymulować. Zajmuję się diagnostyką i terapią zaburzeń przetwarzania słuchowego. W swojej pracy z pacjentem uwzględniam różne czynniki wpływające na percepcją słuchową m.in. stan emocjonalny pacjenta, stres i wydarzenia traumatyczne.

Jestem w trakcie bądź ukończyłam następujące szkoły, warsztaty oraz szkolenia:
Jestem protetykiem słuchu, technikiem badań audiologicznych, pedagogiem, neuroterapeutą, psychotraumatologiem, absolwentką studiów MBA i coachingu, specjalistką w zakresie diagnostyki audiologicznej oraz diagnostyki i terapii zaburzeń przetwarzania słuchowego, terapeutka metody EEG Biofeedback I° i II°, odbyłam szkolenie  z metody Warnkego, metody TRT prof. Jastreboff’a, Neuroflow, jestem Providerem SSP ( Safe & Sound Protocol) i Focus System ILS, posiadam dyplom ukończenia kursu somatopsychologii BODYNAMIC Foundation Training, jestem szkoleniowcem i praktykiem Polskiego Pediatrycznego Testu Zdaniowego PPTZ (profesora Edwarda Ozimka), od 2019 roku przynależę do prestiżowej międzynarodowej grupy specjalistów zajmujących się zaburzeniami przetwarzania słuchowego IGAPS(International Guild of Auditory Processing Specialists). Obecnie jestem w trakcie szkolenia z metody NARM (NeuroAffective Relational Model™), Somatic Experiencing (SE). Jestem praktykiem metody EMDR oraz Brainspotting.

Prowadzę:
- konsultacje specjalistyczne
- badania słuchu 
- wizyty diagnostyczne w kierunku APD: wizyta + badania diagnostyczne + badania behawioralne+ ocena posturograficzna
- wizyta diagnostyczna w kierunku nadwrażliwości słuchowej  
- badanie kontrolne dla pacjentów po terapii SSP oraz korzystających z systemu FM
- terapię Safe & Sound Protocol 
- sesje EMDR
- sesje Brainspotting
- sesje Somatic Experiencing ® 

"Słuch to moja pasja"

www.karolinazienkiewicz.pl

uploads/foto_dr_n._med._katarzyna_pardela_(4).jpeg

dr n. med. Katarzyna Pardela

Moimi obszarami pomocy są terapia poliwagalna, psychoterapia online, szkolenia z Teorii Poliwagalnej i psychofizjologii. Pomagam osobom, które chcą nauczyć się regulacji swojego układu nerwowego, żeby czuć się dobrze, spokojnie, mieć zdrowe, życzliwe relacje ze sobą i z ważnymi dla siebie ludźmi. Tego też uczę na szkoleniach.

Jestem w trakcie, bądź ukończyłam następujące szkoły, warsztaty oraz szkolenia:
Jestem psychologiem klinicznym, psychotraumatologiem, z pierwszego wykształcenia lekarzem, certyfikowanym praktykiem Dialogu Motywującego i praktykiem terapii poliwagalnej.
Szkoleniami, które w ostatnich latach miały największy wpływ na moją codzienność tak prywatnie, jak i zawodowo było ukończenie Polyvagal Informed Practice gdzie mogłam od Deb Dany i jej współpracowników w Rythm of Regulation uczyć się przez kilka miesięcy praktycznego zastosowania Teorii Poliwagalnej w terapii.
Ważne było dla mnie również ukończenie Studium Integracyjnej Terapii Traumy i Studium Dialogu Motywującego.
Szkolenia doświadczonych praktyków - Ruth Culver, Petera Levine, Basela van der Kolka, Lesa Aria, Jan Winhall, Sue Carter i Stephena Porgesa pozwoliły mi doskonalić warsztat pracy oparty na regulacji układu nerwowego zgodnie z wynikami najnowszych badań z dziedzin psychofizjologii. 

Prowadzę:
- indywidualną terapię poliwagalną i psychoterapię online
- szkolenia teoretyczne, praktyczne i warsztaty z Teorii Poliwagalnej
- wykłady i szkolenia z psychofizjologii

To nie magia, to biologia” Deb Dana

teoriapoliwagalna.com
terapiapoliwagalna.com
zyciewrownowadze.com

uploads/marta_(1).jpeg

Marta Górna-Wiszniewska

Moimi obszarami pomocy są radzenie sobie z napięciem, kontakt z ciałem, odkrywanie własnego potencjału. Prowadzę zajęcia grupowe metodą Feldenkraisa ® oraz terapię psychosomatyczną.

Jestem w trakcie bądź ukończyłam następujące szkoły, warsztaty oraz szkolenia:
Pozostaję Akredytowaną Nauczycielką lekcji grupowych „Świadomość poprzez Ruch” Metodą Feldenkraisa®  w trakcie 4- letniego szkolenia w Instytucie Feldenkraisa w Wiedniu - akredytowanego przez International Feldenkrais Federation (IFF) oraz Członkinią Austriackiego Stowarzyszenia Metody Feldenkraisa. Jestem również terapeutką świadomej pracy z ciałem. Szkolę się z psychofizycznej metody pracy z traumą Somatic Expieriencing wg. Petera Levine’a akredytowanej przez European Association for Somatic Experiencing (EASE). Mam za sobą wieloletnią eksplorację różnych form tańca, ruchu i metod świadomej pracy z ciałem. Z wykształcenia jestem również germanistką i teoretyczką tańca, Absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego i Uniwersytetu Muzycznego. Byłam związana z promocją i organizacją sceny tańca współczesnego w Warszawie. 

Prowadzę: 
- sesje Somatic Experiencing ®
- zajęcia grupowe metodą Feldenkreisa ®

„To co mnie interesuje, to nie gibkie ciało a gibki umysł” Moshe Feldenkrais

www.neuropracownia.pl

uploads/305645821_466160152098487_767622_(1).jpg

Antoni Rosochacki

Moimi obszarami pomocy są uzależnienia od substancji psychoaktywnych, uzależnienia behawioralne, współuzależnienie, DDA, DDD, samotność i problemy w relacjach oraz samorozwój i motywacja.

Jestem w trakcie bądź ukończyłem następujące szkoły, warsztaty oraz szkolenia:
Magister Prawa ( MA in LAW, EULA w Warszawie), Psychologia (SWPS w Warszawie), w trakcje certyfikacji specjalizacji terapii uzależnień (Krajowe Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom)

Prowadzę:
- konsultacje specjalistyczne
- sesje psychoterapeutyczne
- grupę terapeutyczną "Idź"dla DDA i DDD
- grupę terapeutyczną "Moc"dla Osób Wysoko Wrażliwych

"Życie to kwestia wyborów, są ludzie z którymi tracisz czas lub Ci z którymi tracisz poczucie czasu"